Darmowa dostawa na zamówienia od 500pln

Wysyłki i zwroty

Wysyłka 

 

Wszystkie zamówienia wysyłamy za pomocą firmy kurierskiej DHL. Czas dostawy na terenie Polski nie powinien przekroczyć 2 dni roboczych. 

Koszt dla zamówień do 499pln - 18 pln

Koszt dla zamówień od 500pln - Darmowy

 

Płatności

 

Płatności realizowane są przez popularne serwisy PayPal, Apple Pay oraz Przelewy 24. Wszystkie płatności odbywają się za pomocą bezpiecznego połączenia SSL. Płatności za pomocą kart kredytowych obsługiwane są przez system PayPal, a nasza firma nie ma dostępu do danych kart kredytowych czy rachunków bankowych.

 

Zwroty i wymiany

 

Masz prawo do zwrotu towaru, ale tylko w przypadku kiedy towar zwrócony zostanie w takim samym stanie w jakim został wysłany, nie noszący znamion noszenia wraz z nienaruszonym opakowaniem. Aby dokonać zwrotu prosimy w przeciągu 14 dni od daty doręczenia skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, który pomoże przy zwrocie generując etykietę zwrotna przesyłki lub odesłać na własny koszt / dostarczyć osobiście towar pod wskazany adres zwrotów. Kwota wygenerowanej etykiety, w wysokości 15 zł, zostanie odjęta od zwracanej kwoty za zamówienie.

Przed każdą próbą zwrotu produktu, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod adresem customercare@le-petit-trou.com w tytule wpisując numer zamówienia.

Do zwracanego towaru należy załączyć wszelką niezbędną dokumentację (pobierz formularz zwrotu). Butik nie przyjmuje towarów odsyłanych jako listy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Środki zostają zwrócone na konto klienta do 14 dni od otrzymania zwrotu. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów opisane są w regulaminie.

 

Adres do zwrotów/wymian:

LE PETIT TROU

Koszykowa 5

00-564 Warsaw, Poland

+48 538 272 292