♡ FLASH SALE kończy się 02.04.2023 23:59 CEST ♡

FAQ

Płatności na naszej stronie realizowane są przez popularne serwisy PayPal, Stripe oraz Przelewy24(Mollie). Wszystkie płatności odbywają się za pomocą bezpiecznego połączenia SSL. Płatności za pomocą kart kredytowych obsługiwane są przez system PayPal, a nasza firma nie ma dostępu do danych kart kredytowych czy rachunków bankowych.

Niestety czasami system nie przepuszcza płatności i opłacenie zamówienia nie jest możliwe. Prosimy wtedy złożyć oddzielnie zamówienie lub skontaktować się z naszym działem obsługi klienta (customercare@le-petit-trou.com), który poinstruuje jak przelać środki bezpośrednio na nasze konto bankowe.

Klient ma dwie opcje dokonania zwrotu produktów. Aby dokonać zwrotu prosimy w przeciągu 14 dni roboczych od daty doręczenia skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, który pomoże przy zwrocie generując etykietę zwrotna przesyłki lub odesłać / dostarczyć osobiście towar pod wskazany adres zwrotów. Kwota wygenerowanej etykiety, w wysokości 15 zł, zostanie odjęta od zwracanej kwoty. Do zwracanego towaru należy załączyć wszelką niezbędną dokumentację (pobierz formularz zwrotu). Informujemy, iż butik nie przyjmuje towarów odsyłanych jako listy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Środki zostają zwrócone na konto klienta do 14 dni od otrzymania zwrotu.Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów opisane są w regulaminie.

Adres do zwrotów/wymian:

LE PETIT TROU
Oleandrów 7/4
00629 Warszawa, Poland

Aby dokonać wymiany prosimy odesłać lub dostarczyć osobiście towar w przeciągu 14 dni roboczych od daty doręczenia. Do zwracanego towaru należy załączyć wszelką niezbędną dokumentację (pobierz formularz zwrotu). Informujemy, iż butik nie przyjmuje towarów odsyłanych jako listy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Środki zostają zwrócone na konto klienta do 14 dni od otrzymania zwrotu. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów opisane są w regulaminie.

Adres do zwrotów/wymian:

LE PETIT TROU
Oleandrów 7/4
00629 Warszawa, Poland

Środki zostają zwrócone na konto klienta do 14 dni od otrzymania zwrotu. Jeśli klientowi bardzo zależy na przyspieszeniu procedury, zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta (customercare@le-petit-trou.com).

O gotowym do odbioru zamówieniu informujemy w osobnym mejlu. Odebranie zamówienia wcześniej jest jednak możliwe, bardzo prosimy w takim wypadku o kontakt z naszym działem obsługi klienta - customercare@le-petit-trou.com

Jeśli zamówienie nie zostało jeszcze wysłane, o czym klient informowany jest mejlowo, można dokonać zmian lub całkowicie anulować zamówienie. Nasz dział obsługi klienta dołoży wszelkich starań aby pomóc przy złożonym już zamówieniu.

Wadliwy towar podlega reklamacji. Aby zareklamować produkt prosimy o wypełnienie formularza reklamacji( formularz) oraz odesłanie lub dostarczenie produktu pod adres:

LE PETIT TROU
Oleandrów 7/4
00629 Warszawa, Poland
+48 538 272 292

 

Obecnie nie ma możliwości odbioru oraz zwrotu zamówienia osobiście w butiku z powodu remontu. Opcja powinna powrócić pod koniec Listopada

W razie wątpliwości dotyczących rozmiaru prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, który chętnie pomoże w wyborze.

Więcej informacji na temat płatności z Klarną znajdziesz tutaj.