♡ Darmowa dostawa dla zamówień od 600 PLN ♡

Firma

O co w tym wszystkim chodzi...

W naszym biurze nietrudno o gromadę piesków biegających od pokoju do pokoju, ale najważniejsze jest to, że wspólnie tworzymy małą rodzinkę LPT.

Całe biuro przepełnione jest zapachem kawy oraz świeżych kwiatów, które każda z nas uwielbia. Nie zapominajmy o sporej ilości przekąsek poukrywanych w kuchni, ponieważ każda z nas jest smakoszem! W ciagu dnia, poza ciężką pracą, którą każda z nas wykonuje, lubimy spędzać ze sobą czas i omawiać najróżniejsze tematy. Zuza zawsze chce usłyszeć opinie każdego odnośnie nadchodzących kolekcji, ponieważ koniec końców, Le Petit Trou jest marką dla kobiet, którymi też jesteśmy!

Staramy się być wsparciem i inspiracją dla siebie nawzajem, ponieważ według nas, jest to jedyny sposób na stworzenie czegoś autentycznego i wyjątkowego.

Nazwa marki nie tylko odnosi się do naszych charakterystycznych wycięć w bieliźnie, ale również pozwala wyobraźni działać.

Nasze produkty cechują nie tylko wysokiej jakości materiały, ale również lokalna produkcja, która ma miejsce w Polsce. Kroje, które tworzymy, mają na celu pokazać kobietom, że mogą się czuć pięknie w swojej własnej skórze i mogą stawiać na swoim, jeśli tylko tego chcą.

Nasze kolekcje mają wprawiać Cię w uczucie wyjątkowości, niezależnie od okoliczności - czy planujesz wyjście na miasto, czy zostać w domu.

Jednym z naszych największych osiągnięć dotychczas była kolaboracja z &Other Stories. Stworzyłyśmy limitowaną kolekcje, składającą się z 10 elementów, które wyprzedały się międzynarodowo w mniej niż 4 godziny.

Nasze biuro oraz firmowy butik, znajdują się w Warszawie. Można nas jednak znaleźć w ponad 25 krajach, jako część prestiżowych butików i wyselekcjonowanych sklepów online. Niezmiennie, z roku na rok coraz bardziej poszerzamy nasze horyzonty i nie zamierzamy w najbliższym czasie przestawać.

decortive image

Przywitajcie Zuzannę Kuczyńską, która w roku 2014 postanowiła obrócić swoje życie do góry nogami, odeszła z prosperującego stanowiska stylistki i postanowiła iść za swoimi marzeniami.

Pomysł stworzenia marki pojawił się podczas sesji zdjęciowej, której była producentką. Wtedy, w polskim rynku były duże braki związane z produkcją bielizny dla kobiet z myślą o ich potrzebach i pragnieniach.

Z pomocą przyjaciół i rodziny Zuzy, powstały pierwsze prototypy i sample, które każdy testował z uśmiechem na twarzy. Przyjaciółki, mamy oraz znajome Zuzy, były jej pierwszymi lojalnymi klientkami i tak jest do dziś. Na początku bielizna sprzedawana była w jej mieszkaniu, gdzie w przejściu od kuchni do salonu znajdowała się przymierzalnia.

Początki były trudne, jednak z blizny udało się stworzyć kostiumy kąpielowe, ubrania oraz buty. Marka wciąż się rozwija i nie możemy się doczekać, aby pokazać Wam wszystko co planujemy w najbliższym czasie stworzyć.

decortive image