Darmowa dostawa na zamówienia od 500pln

O nas

decortive image

Poznajcie Zuzanna Kuczyńska, , która w 2014 roku postanowiła wywrócić swoje życia do góry nogami, porzucając wieloletnią pracę stylistki i spełniać swoje marzenia.

Pomysł stworzenia marki narodził się podczas jednej z sesji zdjęciowych, którą  przygotowywała wtedy Zuza. Na polskim rynku brakowało bielizny, która byłaby tworzona dla kobiet, które chcą się czuć  kobieco, modnie a przy tym komfortowo każdego dnia. Przy wsparciu przyjaciół oraz rodziny zaczęły powstawać pierwsze wzory. Bielizna na samym początku sprzedawana  była bezpośrednio w domu projektantki, gdzie między kuchnią a salonem odbywały się przymiarki. 

Tak  rozpoczęła się historia polskiej marki Le Petit Trou, której kolekcje uzupełniają dziś stroje kąpielowe, sukienki, bielizna nocna oraz buty. 

Nazwa marki nawiązuje do charakterystycznych dla projektów wycięć i jednocześnie daje poszaleć wyobraźni.

Bielizna Le Petit Trou wyróżnia się najlepszej jakości francuskimi i włoskimi materiałami oraz polską produkcją. Konstrukcje wzorów sprawiają, że czujesz się pięknie nie rezygnująć z wygody i komfortu. 

Wszystkie produkty zaprojektowane zostały tak, aby pomóc poczuć się wyjątkowo - niezależnie od tego, czy zakładasz Le Petit Trou na eleganckie wyjście, czy nosisz je w zaciszu własnego domu. 

O  marce pisano na łamach największych międzynarodowych edycji magazynów jak Vogue, Harper's Bazaar czy Elle. Doceniło ją również wiele znanych modelek, stylistek i infuencerek, które współtworzą piękny i spójny wizerunek marki. Le Petit Trou nawiązało również współpracę z &Other Stories tworząc dla marki  limitowaną kolekcję. 

decortive image
decortive image

Nasz Zespół

Nasz zespół składa się z  młodych, odważnych kobiet pełnych pasji. Ważnym jego elementem są również psy, które każdego dnia towarzyszą nam przy pracy.  Wszyscy razem tworzymy małą rodzinę Le Petit Trou. 

W biurze zawsze pachnie kawą i świeżymi kwiatami, które każda z nas uwielbia. W ciągu dnia lubimy się śmiać i wspólnie dyskutować na temat kolekcji, którą osobiście projektuje Zuza.  Jesteśmy dla siebie wsparciem i inspiracją. To pomaga nam  stworzyć niezwykły i wyjątkowy  klimat marki.